Piegāde

INFORMĀCIJA PAR PIEGĀDI

Mēs veicam piegādes Latvijā, Igaunijā un Lietuvā!
Ātrie piegādātāji, uzticamie pakomāti, bezmaksas preču saņemšana un daudzi citi bonusi!


PAŠSAŅEMŠANA RĪGĀ (Laicīgi nav pieejams)

Jūs varat patstāvīgi saņemt pasūtījumu Rīgā, Kurzemes pr. 80, iepriekš sarunājot laiku.


BEZMAKSAS PIEGĀDE

Ja pasūtījuma summa iz vienāda vai pārsniedz 37 EUR (Ja sūtījums tiks piegādāts Latvijā) vai 70 EUR (ja sūtījums tiks piegādāts uz Igauniju vai Lietuvu), tad mēs piegādāsim sūtījumu bezmaksas ar jebkuru izvēlēto piegādes veidu.


PIEGĀDE UZ ADRESI

(Latvijā, Lietuvā, Igaunijā)
Jūsu pasūtījums tiks piegādāts ar kurjera dienesta palīdzību. Sūtījumu piegādās uz Jūsu adresi, iepriekš sarunājot piegādes datumu un laiku.

Piegādes cena Rīgā: 3,00 EUR
Piegādes cena Latvijā: 5,00 EUR
Piegādes cena Igaunijā, Lietuvā: 7,00 EUR


Pasts

Jūsu pasūtījums tiks piegādāts ar “Latvijas pasts” dienesta palīdzību. Tās būs nosūtēts uz pasūtījumā norādīto adresi pasta nodaļu. Jūsu pasta kastītē tiks nosūtīta vēstule-aicinājums no pasta. Pasta nodaļā sūtījumu varēs saņemt tikai pasūtītājs, parādot personas apliecinošu dokumentu, tāpēc cits cilvēks nevar saņemt sūtījumu Jūsu vietā. Piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes adreses, vidēji no 3 līdz 10 darba dienām pēc pasūtījuma apmaksas.

Piegādes cena: 3,50 EUR


OMNIVA

(Latvijā, Lietuvā, Igaunijā)
Piegādāsim jebkurā pakomāta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā.

Kā tas darbojas?

Noformējot pasūtījumu norādiet piegādes veidu “Omnivia”, izvēloties vēlamo piegādes punktu. Kad Jūsu pasūtītā prece tiks piegādāta Omnivia norādītajā punktā, Jūs saņemsiet SMS ar kodu, kuru ir nepieciešams ievest automātā. Pasutījums ir jāsaņem 7 dienu laikā.

Piegādes cena Latvijā: 2,90 EUR
Piegādes cena Igaunijā un Lietuvā: 7,00 EUR