Acidolakt VIVO

Ražotājs: VIVO
Modelis: -
Pieejamība: Iepriekš pasūtīšana

3.7
  • 3.70€
Pagatavošana


Pagatavot Acidolakt jogurtu ir ļoti viegli. Vajadzēs piens, VIVO ieraugs, parastais katls un liels dvielis. Kaut rūgšana ilgst 8 stundas, pagatavošanai būs nepieciešams tikai 10-15 minūtes.

Siltajā pienā (40 °С – nedaudz siltāks par ķermeni) pievienojiet VIVO ieraugu. Rūpīgi iesaiņojiet katlu lielā dvielī lai maisījums paliktu silts. Atstājiet rūgt uz 6-8 stundām siltajā vietā. Kad produkts sabiezē, atdzesējiet to ledusskapī un jūsu jogurts ir gatavs!Vēl ātrāk un ērtāk pagatavot jogurtus jogurt pagatavošanas ierīcē vai multivārāmajā katlā, kuram ir programma "jogurts" vai "40 °С".


 Pagatavošanas instrukcija katlā 

Pagatavošanas instrukcija jogurta pagatavošanas ierīcē.
Pagatavošanas instrukcija multivāramā katlā

Sastāvdaļas


Streptococcus thermophilus
Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus
Bifidobacterium lactis
Lactobacillus acidophilus

Baktēriju skaits flakonā ir pietiekams, lai garantētu 3 litru piena rūgšanu (ierauga lietošanas termiņa beigās).
 Ieraugs "Narine" produktam

 Aizsargā antibiotiķu lietošanas laikā

 Slāpst patogēnas baktērijas


Acidolakt bakteriālie ieraugi satur speciāli atlasītas acidofilās baktērijas, kas ir noturīgas pret daudzām antibiotikām un ķīmijterapijas preparātu iedarbību, kā arī ļoti izturīgas un izcili adaptējošas zarnu traktā. Tās producē nozīmīgu daudzumu nekaitīgu, bet stipras iedarbības antibiotisko vielu organismā, aizkavē slimību izraisošo mikroorganismu augšanu, normalizē kuņģa-zarnu trakta darbību un atjauno normālu zarnu trakta mikrofloru.

Produkts, kas izgatavots no Acidolakt ierauga, tiek saukts par acidofilo pienu, kas tāpat ir zināms ar nosaukumu Narine. Acidofilajam pienam piemīt pretiekaisuma iedarbība, tas aktivizē organisma attīrīšanās procesus, neitralizē toksīnus, ēdiena un ārstniecības preparātu blaknes. Acidofilais piens sader ar jebkuriem medicīniskajiem preparātiem un pārtikas produktiem.


Iespējams pielietot bez raudzēšanas

Pieaugušiem un bērniem sākot ar 6 mēnešiem


Glabāšanas nosacījumi un derīguma termiņš


Ledusskapī (+2..+8 temeratūrā) - 12 mēneši.
Vēlamies atzīmēt, ka ilgtermiņa novērojumi ir parādījuši ieraugu augstu stabilitāti temperatūras svārstībās uzglabāšanas un transportēšanas laikā.
Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
Aizsardzības kods